caret-down caret-up caret-left caret-right

"Osobowość Marka Jamroza, jego długoletnie doświadczenie biznesowe i trenerskie wzbogaciło kolejne edycje szkoleń o wartość dodaną w postaci ciekawych dygresji, odniesień oraz inspiracji..."

"Wszystkie szkolenia prowadzone przez Pana Marka były poprzedzone diagnozą istniejącego problemu, do którego rozwiązania dostosowywał szkolenie."

"Zajęcia zostały przeprowadzone w sposób interaktywny w oparciu o doświadczenie uczestników. Metody pracy przyczyniły się do efektywnego i trwałego odbioru treści ..."

"Podczas zajęć, wykładów i warsztatów Pan Marek Jamróz pokazuje młodym ludziom, że bycie zaangażowanym, skutecznym, efektywnym może harmonijnie łączyć się z rozwojem duchowym i życiem ewangelicznym."

Marek przekazywał wiedzę w sposób jasny i uporządkowany, w atmosferze sprzyjającej uczeniu się. Zajęcia uzyskały wysoką ocenę uczestników.

"Dzięki szkoleniu wiem, co jest dla mnie w tej chwili najważniejsze i mam jasność, co do konieczności dokonania pewnych wyborów [...] Marku, chciałam Ci jeszcze raz podziękować za profesjonalizm "bez zadęcia", dzięki któremu ten dzień upłynął w świetnej atmosferze [...]"